Společnost ESSOX nabízí jedny z nejrychlejších nebankovních úvěrů na trhu. Ocení je hlavně klienti, kteří potřebují peníze okamžitě, právě ti mají také v oblibě pojem Půjčka essox. ESSOX má vlastní tabulky, pomocí nichž rychle určí, zdali může půjčku danému žadateli poskytnout, ten proto získá odpověď do několika minut od podání žádosti. Pokud chcete vědět o pojmu Půjčka essox více, čtěte další texty.

Nejen osobní půjčky, ale také kreditní karty jsou v nabídce ESSOX. První z nich nese název ESSOX Benefit karta a má nezdelší bezúročné období, které trvá 76 dní. Všichni uživatelé karty mají měsíčně jeden výběr z bankomatů Komerční banky zcela zdarma.

Futuro kartu mohou získat vybraní klienti

Pro vybrané klienty společnosti ESSOX je k dispozici kreditní karta Futuro, díky které mohou čerpat prostředky s možností bezúročného čerpání. Peníze je možné získat bez úroku až na dobu 40 dní. Je možné získat finanční prostředky opakovaně bez úroku, pokud doplatíte částku před koncem bezúročného období.

Poplatky za vedení účtu jsou nulové. Informační SMS o každé transakci jsou také cela zdarma. S Futuro kartou od ESSOX si můžete převést peníze také na svůj běžný účet. Při vyřízení kreditní karty získáte také pojištění pro případ neschopnosti splácet, můžete zvolit také některé z doplňkových pojištění.