Jednoduchý a výstižný slogan Fííjo je mezi českými občany rozšířený a známý, stejně jako pojem Půjčka fio banka. Fio banka se v posledních letech stala bezpochyby nejdiskutovanější a nejvyhledávanější tuzemskou bankovní institucí. Termín Půjčka fio banka zadává do internetového prohlížeče každý den řada klientů.

Že nabízí Fio banka účet bez poplatků a základní vklad je pouze 100 Kč jistě víte. To, že můžete díky Fio bance výhodně obchodovat s akciemi je také poměrně rozšířené. Víte však také to, že banka neustále pracuje na zlepšování svých služeb? V současné době například zlepšuje aplikaci pro Smartbanking, který využívá každý rok mnohem více lidí.

Vylepšení se týkají hlavně internetového bankovnictví

Fio banka se v poslední době snažila zpřístupnit například automatizovaný přístup na účet. Programově je nyní možné zpracovávat například všechny přijaté platby. Banka zároveň zlepšila takzvané Hlásiče, které informují klienty emailem o změnách na jejich účtech. Fio banka se pokouší zpřístupnit také možnost dobíjet si karty mobilních telefonů přes internetové bankovnictví.

Fio banka si je vědoma svého nedostatku, který je kvůli krátké historii banky pochopitelný – nedostatku vlastních bankomatů. Proto nakupuje a zpřístupňuje klientům stále nové bankomaty. Poplatek 30 korun za výběr z bankomatu cizí banky je totiž poměrně vysoký.