mBank je bankou, která si zakládá hlavně na mezinárodním obchodu. Právě proto je banka, ale také pojem Půjčka mbank tak oblíbený u všech klientů z řad podnikatelů a všech, kteří provádějí platby do zahraničí. O termínu Půjčka mbank se můžete dočíst na různých stránkách, stačí, když pojem zadáte do svého vyhledávače.

mBank nabízí bezhotovostní platby v eurech bez poplatků. V roce 2013 oslavila již rok, kdy nabízí platby do zahraničí zdarma. V prvním roce využilo této možnosti mnoho klientů, kteří provedli 15 tisíc odchozích a 19 tisíc příchozích plateb. Nejvíce peněz putovalo do sousedního Německa, následovaly další okolní státy. Bezhotovostní platby je možné provádět ve všech zemích Evropské unie a v několika dalších evropských státech.

mBank nabízí mKONTO, přes které je možné provádět SEPA platby

Výhody plateb, takzvaných SEPA, jsou hlavně v rychlosti jejich transferu. Všechny příkazy jsou vyřízeny v den platby nebo v následující den podle hodiny jejich odeslání. Klienti mBank nejčastěji využívají k platbám mKONTO, což je běžný osobní účet, na kterém je možné provádět platby přes internet i pomocí mobilního bankovnictví.