Komerční banka se snaží individuálně zhodnotit potřeby každého klienta, takže pojem Půjčka od komerční banky patří k vyhledávaným. Zároveň přizpůsobuje své služby různým skupinám obyvatel, jako jsou například teenageři nebo čerství absolventi. Banka myslí na všechny, proto má termín Půjčka od komerční banky takovou oblibu. Komerční banka připravila speciální kartu také pro ženy.

Lady karta je šitá ženám na míru. S kartou získávají speciální slevy ve spoustě obchodů. Ušetří díky ní na nákupech, které ženy milují. Ty, které už myslí na důchod a uzavřely důchodové spoření u Komerční banky, získávají z každé platby Lady kartou 1 % na účet penzijního spoření.

Unikátní pojištění s Lady kartou od Komerční banky

Držitelky Lady karty mohou zřídit také různé druhy pojištění, vhodné právě pro ženy. Pokud si necháte pojistit kabelku, máte chráněnou nejen samotnou tašku, ale také celý její obsah. Je však možné pojistit si také nákup v případě, že Vám jej někdo ukradne nebo zboží při manipulaci poničíte. Unikátní je pojištění nejnižší ceny, kdy v případě, že v obchodě najdete zboží, které jste zakoupila jinde, za výhodnější cenu, uhradí Komerční banka cenový rozdíl mezi oběma kusy.